Duszpasterstwo Środowisk Twórczych
Archidiecezji Warszawskiej

28. NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.10.2012

1. Dziś obchodzimy XII Dzień Papieski pod hasłem: „Jan Paweł II – Papież Rodziny”.  Jak co roku w tym dniu Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia” przeprowadza ogólnopolska zbiórkę na stypendia dla utalentowanej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin. Możemy dziś naszymi ofiarami wesprzeć to piękne dzieło.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe do naszego kościoła – codziennie o godz. 16.30.

3. Z okazji rozpoczętego właśnie Roku Wiary w  najbliższy czwartek, 18.10 o godz. 18.00 w naszym kościele zapraszamy na spotkanie poświęcone książce Świadkowie Tajemnicy. Śledztwo w sprawie relikwii Chrystusowych. Więcej informacji – TUTAJ.

4. Zapraszamy do udziału w święcie Wspólnej Radości Tory. Informacje – TUTAJ

5. W najbliższym czasie powołana zostanie Rada Duszpasterska naszego kościoła i Duszpasterstwa Środowisk Twórczych. Możemy zgłaszać kandydatki i kandydatów do Rady –  osoby zaufane, które będą mogły reprezentować w Radzie poszczególne środowiska naszego Duszpasterstwa.

6. Planujemy w naszym Duszpasterstwie rozpoczęcie kursu pisania ikony. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać chęć uczestnictwa w kursie do kancelarii lub drogą mailową.

7. W związku z Rokiem Wiary chcemy zorganizować po Wielkanocy przyszłego roku pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Termin: 13-21.04.2012. W najbliższym czasie podamy dokładne informacje o programie i koszcie pielgrzymki.

8. Zapraszamy do oglądania nowego programu katolickiego „Kościół z bliska” nadawanego w TVP Info w niedzielę o godz. 15.00 (i powtarzanego o 18.55).

9. Grafik Mszy świętych na najbliższą niedzielę (21.10):

10.30– ks. rektor Grzegorz Michalczyk
13.00
(z udziałem dzieci) – ks. rektor Grzegorz Michalczyk
17.00 – ks. prałat Wiesław Niewęgłowski

ks. Grzegorz Michalczyk
(rektor kościoła)

Copyright © 2012 DŚT Warszawa. All Rights Reserved