Duszpasterstwo Środowisk Twórczych
Archidiecezji Warszawskiej

2. NIEDZIELA ADWENTU – 9.12.2012

1. Roraty (czyli adwentową Mszę św. wotywną o Najświętszej Maryi Pannie) odprawiamy w naszym kościele w środy i soboty Adwentu o godz. 17.00.

2. W najbliższy piątek (14.12) rozpoczynamy w naszym Duszpasterstwie, prowadzone przez p. Elżbietę Jackowską – Kurek, warsztaty ikonograficzne. Zapraszamy na Eucharystię o godz. 17.00, po niej odbędzie się pierwsze spotkanie.  Warsztaty zakończą się w kwietniu przyszłego roku. Bliższe informacje o programie 13 spotkań można uzyskać tutaj lub w kancelarii.

3. Jest już kalendarz intencji mszalnych na następny rok. Jeśli ktoś chciałby prosić o odprawienie Mszy św. konkretnego dnia, związanego z jakimś wydarzeniem czy rocznicą, prosimy o rezerwację terminu.

4. W naszym kościele możemy zaopatrywać się w pobłogosławione opłatki wigilijne.

5. Już dziś zapraszamy na V Festiwal Bożonarodzeniowy „Incarnatus est”, organizowany przez Filharmonię im. Traugutta i nasze Duszpasterstwo. Koncerty odbywać się będą w dniach 26-30 grudnia, o godz. 19.00.

 

6. Grafik Mszy świętych na najbliższą niedzielę (16.12):

10.30 –  ks. prałat Wiesław Niewęgłowski
13.00
(z udziałem dzieci) – ks. Gość
17.00 – ks. prałat Wiesław Niewęgłowski

W tym i następnym tygodniu ks. Grzegorz prowadzi rekolekcje adwentowe w parafii św. Tomasza na Ursynowie i w parafii św. Dominika na Służewie. Pozdrawia wszystkich serdecznie, prosząc o modlitwę.

 

Copyright © 2012 DŚT Warszawa. All Rights Reserved