Duszpasterstwo Środowisk Twórczych
Archidiecezji Warszawskiej

30. NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.10.2014

1. Dziś w liturgii obchodzimy rocznicę poświęcenia naszego kościoła. Dziękujmy Bogu za ten dom modlitwy dla naszej wspólnoty i za wszystkich ludzi dobrej woli, dzięki którym kościół ten został wybudowany – wśród nich, szczególnie, za ks. Wiesława Niewęgłowskiego.

2. W najbliższą sobotę (01.11) obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. To radosny dzień, w którym Kościół uwielbia Boga czcząc zasługi wszystkich zbawionych. Zapraszamy na liturgię do naszego kościoła o godz. 10.30, 13.00 i 17.00.

3. W przyszłą niedzielę (02.11) przypada wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. W tym dniu modlimy się szczególnie za zmarłych, którzy w czyśćcu przygotowują się do udziału w radości zbawionych. Msze św. w naszym kościele – wg porządku niedzielnego.

4. OGŁOSZENIA KULTURALNE:
– Dziś o godz. 12.00 w Teatrze Narodowym – kolejny „Ostry Dyżur Poetycki” z udziałem aktorów – dobrodziejów;
– Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na Koncert Kameralny. Wystąpi „Ester Quartet”, a w programie utwory Bacha, Beethovena i Paganiniego. To jeden z koncertów charytatywnych, jakie organizujemy w naszym duszpasterstwie.

5. Osoby zainteresowane nauką ikonopisania informujemy o rozpoczynających się w piątek 07.11 w naszym Duszpasterstwie Warsztatach Ikonograficznych.

6. W poniedziałki o godz. 19.30 zapraszamy na cykl spotkań biblijnych „Laboratorium Słowa Bożego”. Tematy spotkań można znaleźć TUTAJ.

7. Grafik Mszy św. w najbliższą sobotę i niedzielę:

01.11 – Uroczystość Wszystkich Świętych:

10.30 – ks. Grzegorz Michalczyk
13.00 – ks. Grzegorz Michalczyk
17.00 – ks. Wiesław Niewęgłowski

02.11 – Dzień Zaduszny:
10.30 – ks. Wiesław Niewęgłowski
13.00 – ks. Grzegorz Michalczyk
17.00 – ks. Grzegorz Michalczyk

Copyright © 2012 DŚT Warszawa. All Rights Reserved