Duszpasterstwo Środowisk Twórczych
Archidiecezji Warszawskiej

23. NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.09.2015

1. Dziś po Mszach świętych kwestują w naszym kościele wolontariusze Warszawskiego Hospicjum Społecznego. To najstarsze w Warszawie domowe hospicjum działa w lewobrzeżnej Warszawie, od ponad 25 lat niosąc pomoc osobom, które pragną ostatni okres życia spędzić we własnym domu, dając im życzliwe i profesjonalne wsparcie, a często także pomoc materialną. W 2014 r. Hospicjum opiekowało się 122 pacjentami i ich rodzinami. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na ten cel.

2. Osoby zainteresowane nauką ikonopisania informujemy o rozpoczynających się w naszym Duszpasterstwie Warsztatach Ikonograficznych. Warsztaty w cyklu dwuletnim odbywać się będą w czwartki i w piątki (do wyboru). Planujemy też (od października do grudnia) warsztaty ikonograficzne dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Więcej informacji o warsztatach można znaleźć na ulotkach informacyjnych na stoliku z tyłu kościoła.

3. W naszym kościele powstaje wspólnota medytacyjna w ramach WCCM (Światowej Wspólnoty Medytacji Chrześcijańskiej). Trwające 45 minut spotkania modlitewne odbywają się w prawej nawie kościoła w środy o godz. 18.30.

4. Grafik Mszy św. w przyszłą niedzielę (13.09)

10.30 – ks. Grzegorz Michalczyk
13.00 (z udziałem dzieci) – ks. Grzegorz Michalczyk
17.00 – ks. Wiesław Niewęgłowski

Copyright © 2012 DŚT Warszawa. All Rights Reserved