Duszpasterstwo Środowisk Twórczych
Archidiecezji Warszawskiej

26. NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.09.2016

1. W drugą sobotę października (08.10), jak co roku, odbędzie się pielgrzymka środowisk twórczych na Jasną Górę. Chętni do wzięcia udziału w pielgrzymce mogą zapisywać się na listę w zakrystii.

2. Osoby zainteresowane nauką ikonopisania informujemy o kolejnej edycji Warsztatów Ikonograficznych w naszym Duszpasterstwie. Warsztaty w cyklu dwuletnim odbywać się będą w czwartki i w piątki (do wyboru). Zapisy przyjmujemy do 08.10. Pierwsze spotkanie odbędzie się 13.10 o godz. 18.00. WIĘCEJ INFORMACJI

3. W naszym kościele spotyka się wspólnota medytacyjna działająca w ramach WCCM (Światowej Wspólnoty Medytacji Chrześcijańskiej). Trwające 45 minut spotkania modlitewne odbywają się w środy o godz. 18.30 w prawej nawie kościoła (wejście z pl. Teatralnego prawymi bocznymi drzwiami). Na spotkaniu w tym tygodniu naszym gościem będzie o. Marie Susai Chinnappan OMI, wykładowca w seminarium duchownym Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej w Tamil Nadu w Indiach oraz dyrektor ośrodka rekolekcyjnego, będącego miejscem dialogu międzyreligijnego i nauczania medytacji chrześcijańskiej.

4. Cotygodniowe spotkania biblijne Laboratorium Słowa Bożego rozpoczną się w pierwszy poniedziałek października (03.10) o godz. 19.30.

Copyright © 2012 DŚT Warszawa. All Rights Reserved