Duszpasterstwo Środowisk Twórczych
Archidiecezji Warszawskiej

4. NIEDZIELA ADWENTU – 18.12.2016

1. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość Narodzenia Pańskiego. O północy serdecznie zapraszamy na Pasterkę. Pasterkę poprzedzi Godzina Czytań (z Liturgii Godzin) – modlitewne czuwanie połączone ze śpiewaniem psalmów i słuchaniem Słowa Bożego. Godzinę Czytań poprowadzi p. Marcin Bornus-Szczyciński ze swoim zespołem.
W Wigilię (24.12) nie będzie mszy św. o godz. 17.00.

2. W pierwszy i drugi dzień świąt msze święte będą sprawowane według porządku niedzielnego (godz. 10.30, 13.00 i 17.00). Zgodnie z tradycją w drugi dzień Świąt po mszy św. o godz. 10.30 podzielimy się opłatkiem, składając sobie życzenia.

3. Serdeczne podziękowanie dla wszystkich, którzy włączyli się w akcję organizowania prezentów gwiazdkowych dla dzieci z ośrodka wychowawczego w Ignacowie. Udało się zgromadzić wszystkie wymarzone przez dzieci prezenty. Dziękujemy!

4. Dzieci z naszego Duszpasterstwa zapraszają na aukcję wykonanych przez siebie pierniczków świątecznych. Dochód chcą przeznaczyć na pomoc cierpiącym w wyniku strasznej wojny dzieciom syryjskim z Aleppo.

Copyright © 2012 DŚT Warszawa. All Rights Reserved