Duszpasterstwo Środowisk Twórczych
Archidiecezji Warszawskiej

27. NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.10.2017

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy XVII Dzień Papieski. Tegoroczne hasło Dnia Papieskiego brzmi: „Idźmy naprzód z nadzieją!”. Dziękujemy za składane dziś do puszek ofiary na rzecz edukacji uzdolnionych młodych ludzi z niezamożnych rodzin.

2. W najbliższą sobotę (14.10), w związku z Rokiem Św. Brata Alberta, wyruszamy z pielgrzymką do Sanktuarium Ecce Homo w Krakowie. Odjeżdżamy z pl. Teatralnego o godz. 6.00.

3. Akademia Ikony, działająca przy naszym kościele, prowadzi zapisy na warsztaty pisania ikon. Pierwsze zajęcia odbędą się na w czwartek i piątek (12.10 i 13.10). Szczegółowe informacje oraz zapisy – w aktualnościach na stronie akademiaikony.blogspot.com.
W najbliższy wtorek (10.10) o godz. 18.30 zapraszamy natomiast na pierwszy wykład w cyklu wykładów Akademii Ikony. Po bliższe szczegóły zapraszamy TUTAJ

4. Wydarzenia kulturalne:
Dziś (08.10) o godz. 18.00 zapraszamy na 100. Wieczór Kameralny.

– Zapraszamy do obejrzenia otwartej dziś wystawy o św. Bracie Albercie Chmielowskim, ukazującej różne konteksty jego życia. Wystawa, przygotowana przez p. Mariana Sołobodowskiego, prezentuje część własnych zbiorów. Opracowanie graficzne wystawy: p. Katarzyna Lipska-Ziębińska.

W przyszłą niedzielę (15.10) o godz. 18.00 w naszym kościele odbędzie się spotkanie modlitewne chrześcijan i Żydów „Wspólna Radość Tory”, organizowane przez Polską Radę Chrześcijan i Żydów.

Copyright © 2012 DŚT Warszawa. All Rights Reserved