Duszpasterstwo Środowisk Twórczych
Archidiecezji Warszawskiej

4. NIEDZIELA ADWENTU – 23.12.2018

1. Dziś 4. Niedziela Adwentu, a jutro Wigilia Bożego Narodzenia. W Wigilię nie będzie Mszy św. o godz. 17.00.
O północy serdecznie zapraszamy na Pasterkę. Ofiary, które złożymy na tacę w czasie Pasterki przeznaczone będą na Dom Samotnej Matki.

2. W pierwszy i drugi dzień świąt Msze święte będą sprawowane według porządku niedzielnego (godz. 10.30, 13.00 i 17.00). Zgodnie z tradycją w drugi dzień Świąt po Mszy św. o godz. 10.30 podzielimy się opłatkiem, składając sobie życzenia. Przynieśmy świąteczne wypieki.

3. Serdeczne podziękowanie dla wszystkich, którzy włączyli się w akcję organizowania prezentów gwiazdkowych dla dzieci z ośrodka wychowawczego w Ignacowie. Udało się zgromadzić wszystkie wymarzone przez dzieci prezenty. Wielkie dzięki również dla wszystkich, którzy wsparli w zeszłą niedzielę Wspólnotę Sant’Egidio w przygotowaniu świątecznego obiadu z ubogimi.

4. Ogłoszenia kulturalne:

  • W przyszłą niedzielę (30.12) o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Świąteczny „Hej kolęda, kolęda!”. Muzycznie towarzyszyć nam będzie nasz Maestro Emanuel Bączkowski, świąteczną poezję czytać będzie Maja Komorowska, a całość aranżuje Krystyna Gucewicz.

Copyright © 2012 DŚT Warszawa. All Rights Reserved