Duszpasterstwo Środowisk Twórczych
Archidiecezji Warszawskiej

3. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 24.03.2019

  1. W jutrzejszy poniedziałek (25.03) obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00.

 

  1. W przyszłą niedzielę (31.03) będziemy gościć wolontariuszy Wolontariatu Misyjnego Salvator, którzy opowiedzą o swojej działalności oraz będą zbierać środki na tegoroczne wyjazdy misyjne, w tym do Zambii, gdzie będą pomagać w budowie szkoły i kościoła. Po każdej Mszy świętej będzie możliwość wsparcia ich poprzez nabycie pamiątek przywiezionych z misji, rękodzieła, książek związanych z wolontariatem, czy złożenie dobrowolnej ofiary. Wolontariusze chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące ich posługi. Polecają się również naszej modlitwie.

 

  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 17.30. Przygotowują je przedstawiciele grup działających w naszym duszpasterstwie.

 

  1. Rekolekcje wielkopostne w naszym Duszpasterstwie odbędą się w dniach 11-13 kwietnia (od czwartku do soboty przed Niedzielą Palmową). O godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. z homilią. Konferencje rekolekcyjne po Mszy św. wygłosi Szymon Hołownia. Temat rekolekcji: „Trzecia rano. O chrześcijaństwie, które zasnęło przed świtem”.

 

  1. Można jeszcze dołączyć do naszej pielgrzymki do Ziemi Świętej – w dniach 8-15 lipca 2019 – z prof. Barbarą Strzałkowską. Szczegóły dotyczące pielgrzymki znaleźć można TUTAJ

 

  1. Wydarzenia kulturalne:

 

Copyright © 2012 DŚT Warszawa. All Rights Reserved