Duszpasterstwo Środowisk Twórczych
Archidiecezji Warszawskiej

33. NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.11.2019

  1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Ubogich.W tym roku jego hasłem jest werset z psalmu – „Ufność nieszczęśliwych nigdy ich nie zawiedzie (Ps 9, 19)”.
  1. Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie organizuje rekolekcje dla rozeznających powołanie. Rekolekcje te odbędą się w dniach 29.11 – 01.12 w Domu Rekolekcyjnym Podkowie Leśnej.Do udziału w rekolekcjach są zaproszeni  mężczyźni z dwóch ostatnich klas liceum oraz starsi. Zgłoszenia są przyjmowane poprzez formularz na stronie internetowej seminarium.
  1. Nasz chór „Cantus Laudabilis” zdobył brązowy dyplom (III miejsce) na tegorocznym Festiwalu Music Everywhere w Gdańsku. Gratulujemy!
  1. Ogłoszenia kulturalne:
  • W poniedziałek 25.11. o godz. 17.45 zapraszamy na Recital Skrzypcowy. Wystąpią: Mateusz Izdebski – skrzypce i Andrzej Guz – fortepian. W programie utwory G.Ph. Telemanna, H. Wieniawskiego, A. Mozarta, F. Mendelssohna-Bartoldy’ego.
  • W niedzielę 08.12. o godz. 12.00 zapraszamy do Teatru Narodowego na kolejny Ostry Dyżur Poetycki z honorowym udziałem aktorów dobrodziejów.

Copyright © 2012 DŚT Warszawa. All Rights Reserved