Duszpasterstwo Środowisk Twórczych
Archidiecezji Warszawskiej

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 07.06.2020

1. Ks. Paweł Wojciechowski, neoprezbiter, który jako kleryk i diakon niejednokrotnie posługiwał w naszym kościele, odprawi Mszę św. prymicyjną w poniedziałek (8.06) o godz. 18.00.

2. W najbliższy czwartek (11.06) obchodzimy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). W tym roku, ze względu na stan epidemii, nie będzie w Warszawie centralnej procesji eucharystycznej. Msze św. w naszym kościele będą sprawowane o godz. 10.30, 13.00 i 17.00.

3. Z dniem 30 maja został zniesiony obowiązujący limit osób uczestniczących w liturgii. W kościele zobowiązani jesteśmy do noszenia maseczek i dezynfekcji rąk.

4. Od dzisiejszej niedzieli transmitować będziemy na FB i YT – już na stałe – tylko niedzielną mszę świętą o godz. 17.00.

5. Zapraszamy do uczestnictwa w liturgii, zachęcając jednocześnie do roztropności i zachowywania środków bezpieczeństwa. Podejmując nasze aktywności (również religijne) kierujmy się zarówno sumieniem, jak i zdrowym rozsądkiem. Pamiętajmy, że epidemia trwa nadal.

 

Copyright © 2012 DŚT Warszawa. All Rights Reserved