Duszpasterstwo Środowisk Twórczych
Archidiecezji Warszawskiej

28. NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.10.2020

  1. W dzisiejszą niedzielę (11.10) przeżywamy Dzień Papieski. Tego dnia – jak co roku – możemy wesprzeć materialnie zdolnych uczniów i studentów z niezamożnych rodzin, objętych opieką Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Dzisiaj, w obliczu trudności finansowych wielu rodzin, przez składane ofiary mamy szansę podtrzymać, a niejednokrotnie także przywrócić nadzieję w sercach młodych na lepszą przyszłość i realizację ich edukacyjnych aspiracji. Niech udzielone w ten sposób wsparcie – nawet
    w obliczu osobistych trudności i niedostatków – będzie wyrazem naszej solidarności i wyobraźni miłosierdzia.

 

  1. W tym tygodniu ruszają warsztaty ikonograficzne i wykłady Akademii Ikony w naszym Duszpasterstwie. Pierwszy wykład Akademii Ikony –
    w najbliższy wtorek (13.10) o godz. 18.00 w lewej nawie kościoła.

 

  1. Na wykłady biblijne Laboratorium Słowa Bożego, organizowane przez Bractwo Słowa Bożego, zapraszamy w poniedziałki o godz. 19.30 do lewej nawy kościoła.

 

  1. Na spotkania medytacyjne prowadzone przez WCCM (Światową Wspólnotę Medytacji Chrześcijańskiej) zapraszamy w środy o godz. 18.00 do prawej nawy kościoła.

 

  1. Dziś (11.10) o godz. 18.00 zapraszamy na Koncert Kameralny pamięci Dawida Ojstracha. Transmisja koncertu na kanale naszego Duszpasterstwa na YouTube.

 

  1. W przyszłą niedzielę (18.10) o godz. 18.00 zapraszamy – jak co roku – na spotkanie modlitewne chrześcijan i Żydów „Wspólna Radość Tory”. Transmisja wydarzenia na naszym kanale na YouTube.

Copyright © 2012 DŚT Warszawa. All Rights Reserved