Duszpasterstwo Środowisk Twórczych
Archidiecezji Warszawskiej

4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 14.03.2021

  1. W najbliższy piątek (19.03) rozpoczyna się ustanowiony przez Papieża Franciszka Rok Rodziny Amoris Laetitia, który potrwa do 26.06.2022 i zakończy się podczas X Spotkania Rodzin w Rzymie. Jego celem jest odnowa miłości rodzinnej i znaczenia sakramentu małżeństwa, uświadamianie młodym wartości daru z siebie, czynienie troski o rodzinę centrum działań duszpasterskich, z uwzględnieniem problematyki dotyczącej małżonków, dzieci, młodzieży, osób w podeszłym wieku oraz sytuacji trudnych dotykających rodziny. Zachęcamy z tej okazji do lektury papieskiej adhortacji o miłości w rodzinie.
  1. Rekolekcje wielkopostne w naszym Duszpasterstwie odbędą się w dniach 25-27 marca (od czwartku do soboty przed Niedzielą Palmową). Głosi: o. Tarsycjusz Krasucki OFM. Rekolekcje będą transmitowane on-line.
  1. Przypominamy, że w związku z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi i szerzącą się pandemią możemy – mając świadomość dyspensy dotyczącej uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej – korzystać z transmisji on-line:


– w niedziele o godz. 10.30 na profilu naszego Duszpasterstwa na Facebooku

– w niedziele i dni powszednie o godz. 17.00 na kanale naszego Duszpasterstwa na YouTube.

 

Dzięki nagłośnieniu jest również możliwość uczestniczenia we Mszy św. przed kościołem.

Copyright © 2012 DŚT Warszawa. All Rights Reserved