Duszpasterstwo Środowisk Twórczych
Archidiecezji Warszawskiej

1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 06.03.2022

  1. Rozpoczęliśmy Wielki Post, czterdziestodniową drogę do Paschy. Jest on zaproszeniem do głębszej i ufnej modlitwy. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 17.30.

 

  1. Kontynuujemy dziś zbiórkę funduszy na pomoc dla Ukrainy. Ofiary można składać do skarbonek w kościele („Pomoc dla Ukrainy”) lub wpłacać na konto naszego kościoła (z dopiskiem: „Pomoc dla Ukrainy”). Serdeczne podziękowanie za złożone już ofiary.

 

  1. W dzisiejszą niedzielę (06.03) o godz. 19.00 zapraszamy na drugie spotkanie synodalne Duszpasterstwa Środowisk Twórczych – on line (na platformie Zoom). Osoby, które nie brały udziału w pierwszym spotkaniu, a chciałyby dołączyć, proszone są o zgłoszenie mailowe na adres: synoddst@gmail.com Prosimy o napisanie kilku słów o sobie (związek z naszym kościołem, przynależność do DŚT, inna motywacja, itp.) Prześlemy link do zalogowania na dzisiejsze spotkanie. Osoby, które uczestniczyły
    w pierwszym spotkaniu, otrzymały już link do spotkania dzisiejszego.

 

  1. Rekolekcje wielkopostne w naszym Duszpasterstwie odbędą się w dniach 7-9 kwietnia (od czwartku do soboty przed Niedzielą Palmową). O godz. 18.00 – Msza św. rekolekcyjna; po Mszy św. katechezy wielkopostne głosić będzie biblistka – dr hab. Barbara Strzałkowska, profesor UKSW.

Copyright © 2012 DŚT Warszawa. All Rights Reserved