Duszpasterstwo Środowisk Twórczych
Archidiecezji Warszawskiej

4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 27.03.2022

  1. W jutrzejszy poniedziałek (28.03) o godz. 19.00 – w ramach dziękczynienia za beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego – nasze Duszpasterstwo jest odpowiedzialne za przygotowanie liturgii Mszy św. w Archikatedrze Warszawskiej (ul. Świętojańska). Zapraszamy do uczestnictwa.

 

  1. W najbliższy piątek (01.04) o godz. 20.00 przed naszym kościołem będzie miała miejsce ekumeniczna, wspólna modlitwa za uchodźców, ofiary wojen, ludzi pozostających w obszarach działań wojennych, za osoby, które oferują swoją pomoc potrzebującym, za wolontariuszy, żołnierzy wraz z ich rodzinami oraz za rządzących. Wielkopostne czuwanie o pokój na świecie będzie miało miejsce w tym samym czasie w różnych miastach Polski.

 

  1. Rekolekcje wielkopostne w naszym Duszpasterstwie odbędą się w dniach 7-9 kwietnia (od czwartku do soboty przed Niedzielą Palmową). O godz. 18.00 – Msza św. rekolekcyjna; po Mszy św. katechezy wielkopostne głosić będzie biblistka – dr hab. Barbara Strzałkowska, profesor UKSW.

 

  1. Serdecznie zapraszamy chętnych do włączenia się w śpiew w czasie Triduum Paschalnego. Poszukujemy jeszcze Panów w wieku 18-40 lat. Dziś o godz. 19.00 w lewej nawie kościoła – kolejna próba. Zapraszamy!

 

  1. W dzisiejszą niedzielę (27.03) o godz. 18.00 zapraszamy na koncert: Joseph Haydn – Siedem Ostatnich Słów Chrystusa na Krzyżu.

 

Copyright © 2012 DŚT Warszawa. All Rights Reserved