Duszpasterstwo Środowisk Twórczych
Archidiecezji Warszawskiej

31 NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.10.2022

1. Dziś w liturgii obchodzimy rocznicę poświęcenia naszego kościoła. Dziękujmy Bogu za ten dom modlitwy dla naszej wspólnoty i za wszystkich ludzi dobrej woli, dzięki którym kościół ten został wybudowany – wśród nich szczególnie za wieloletniego duszpasterza środowisk twórczych – ks. Wiesława Niewęgłowskiego.

2. W najbliższy wtorek (01.11) obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. To dzień, w którym Kościół uwielbia Boga czcząc zasługi wszystkich zbawionych. Msze św. w naszym kościele odprawiane będą według porządku niedzielnego (10.30, 13.00 i 17.00).

3. W środę (02.11) przypadają Zaduszki – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W tym dniu modlimy się szczególnie za zmarłych, którzy w czyśćcu tęsknią za szczęściem nieba. Zapraszamy na Mszę świętą o godz. 17.00

4. W dzisiejszą niedzielę (30.11) o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Kameralny. Wystąpią młodzi wirtuozi skrzypiec: Małgorzata Błazik, Amelia Mońko, Marcelina Rucińska i Zuzanna Sitek. Przy fortepianie: Małgorzata Zielińska-Kościów. W programie m.in.: Telemann, Bach, Wieniawski, Lipiński, Falla, Saint-Saëns. Opieka artystyczna: Magdalena Szczepanowska i Agnieszka Cypryk.

Copyright © 2012 DŚT Warszawa. All Rights Reserved