Duszpasterstwo Środowisk Twórczych
Archidiecezji Warszawskiej

2 NIEDZIELA ADWENTU – 04.12.2022

  1. Roraty (czyli adwentową Mszę św. wotywną o Najświętszej Maryi Pannie) będziemy odprawiali w naszym kościele w środy i soboty Adwentu o godz. 17.00.
  2. Nasze rekolekcje adwentowe odbędą się w dniach 15 – 17 grudnia (od czwartku do soboty) o godz. 18.00.
  3. W najbliższy piątek (09.12) o godz. 19.00 w ramach ekumenicznej „Modlitwy bez granic”, obejmującej Warszawę i inne miasta, odbędzie się przed naszym kościołem adwentowe czuwanie w intencji migrantów i uchodźców. Mottem modlitewnego spotkania są słowa Jezusa: „Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci najmniejszych, Mnieście uczynili” (Mt 25,40).
  4. W naszym kościele możemy zaopatrzyć się w pobłogosławione opłatki wigilijne. Opłatki pochodzą z klasztoru sióstr Benedyktynek Sakramentek w Warszawie.
  5. W dzisiejszą niedzielę (04.12) o godz. 18.00 zapraszamy na skrzypcowy Wieczór Kameralny. Wystąpią: Małgorzata Błazik, Amelia Mońko, Marcelina Rucińska, Zuzanna Sitek, Aleksandra Szopa – skrzypce, Małgorzata Zielińska-Kościów – fortepian. W programie m. in.: Bach, Beriot, Bruch, Wieniawski, Telemann. Opieka artystyczna: Magdalena Szczepanowska i Agnieszka Cypryk.

 

Copyright © 2012 DŚT Warszawa. All Rights Reserved