Duszpasterstwo Środowisk Twórczych
Archidiecezji Warszawskiej

Wydarzyło się

4 niedziela
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
12:00 Spektakl Ostry dyżur poetycki w Teatrze Narodowym
18:00 KONCERT Gorzkie żale po kurpiowsku w wykonaniu Apolonii Nowak i Zespołu Instrumentów Dawnych Ars Nova w ramach Koncertów Wielkopostnych w świątyniach Śródmieścia

15 czwartek
17:30 W 35-lecie pracy pisarskiej otwarcie WYSTAWY książek autorstwa ks. dr Wiesława Al. Niewęgłowskiego

18 niedziela
IV DZIELA WIELKIEGO POSTU
17:00 Msza św., w której bierze udział Chór Polonia; po Mszy św. KONCERT Chóru

25 niedziela
V DZIELA WIELKIEGO POSTU
Święto Patronalne Wydawców w uroczystość św. Benedykta
10:30 Msza św., w której bierze udział Chór Wojska Polskiego; po Mszy św. KONCERT Chóru

4 niedziela
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

11 niedziela
III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18 niedziela
IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
17:00 Msza św., w której bierze udział Chór Polonia; po Mszy św. KONCERT Chóru

25 niedziela
V niedziela wielkiego postu
Święto Patronalne Wydawców w uroczystość św. Benedykta
10:30 Msza św., w której bierze udział Chór Wojska Polskiego; po Mszy św. KONCERT Chóru

26 poniedziałek
Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

Rekolekcje Wielkopostne
od 23 do 25 marca
piątek i sobota – godz. 17:00
niedziela – godz. 10:30, 13:00 i 17:00
głosi ks. dr Wiesław Al. Niewęgłowski

W Wielkim Poście w niedziele Gorzkie Żale o godzinie 10:10 i 16:40

W Wielkim Poście w piątki Droga Krzyżowa o godzinie 16:30
2 marzec – prowadzą literaci i tłumacze
9 marzec – prowadzą muzycy i śpiewacy
16 marzec – prowadzą dziennikarze prasy, radia i TV
23 marzec – prowadzą plastycy i wydawcy
30 marzec – prowadzą aktorzy

Spotkania wspólnot
6 wtorek
17:00 „Aby byli jedno” św. Andrzeja Apostoła – o zjednoczenie Kościoła Wschodu i Zachodu
14 środa
17:00 SOS św. Brata Alberta – modlitwa za ochrzczonych pogan
22 czwartek
17:00 św. Jana Ap. – modlitwa w intencji rodzin; a szczególnie o uzdrowienie chorych rodzin

Program DST na marzc w formacie PDF

5 niedziela
11:30 WYSTAWA z cyklu „Galeria jednego dzieła” – Dariusz Kowalski Gorejący krzew

19 niedziela
18:00 KONCERT Arie i duety sakralne epoki Baroku w wykonaniu Joanny Słowikowskiej – sopran, Eweliny Sielskiej-Badurek – mezzosopran, Emilii Sitarz – fortepian i Magdaleny Kużmińskiej – skrzypce

25 sobota
18:00 Koncert Chopin bliski naszym sercom z okazji 202 rocznicy urodzin F. Chopina w wykonaniu Andrzeja Przybycińskiego – obój i Aleksandry Szczęsnowicz-Dallali – fortepian

26 niedziela
I niedziela wielkiego postu
11:30 WYSTAWA z cyklu „Galeria jednego dzieła” – Jan Kuraciński Wołanie z Krzyża

2 czwartek
Święto ofiarowania pańskiego

19 niedziela
10:30 Msza św. w Święto Patronalne Historyków sztuki W UROCZYSTOŚĆ BŁ. FRA ANGELICO

22 środa
Środa Popielcowa

W Wielkim Poście w piątki Droga Krzyżowa o godzinie 16:30

24 piątek
Drogę Krzyżową prowadzą historycy sztuki i architekci

26 niedziela
I niedziela wielkiego postu

Spotkania wspólnot

7 wtorek
17:00 „Aby byli jedno” św. Andrzeja Apostoła – o zjednoczenie Kościoła Wschodu i Zachodu

15 środa
17:00 SOS św. Brata Alberta – modlitwa za ochrzczonych pogan

23 czwartek
17:00 św. Jana Ap. – modlitwa w intencji rodzin; a szczególnie o uzdrowienie chorych rodzin

Program DST na luty w formacie PDF

8 niedziela
Święto Chrztu Pańskiego
10:30 Podczas Liturgii śpiewa Agnieszka Gertner z akompaniamentem Emanuela Bączkowskiego
12:00 Spektakl Ostry dyżur poetycki w Teatrze Narodowym
18:00 Koncert Kameralny w wykonaniu studentów Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie

12 czwartek
17:30 Koncert w wykonaniu Kwartetu z udziałem Darii Al Dahabi

15 niedziela
18:00 Koncert Kwartetu OP&UM; w programie Chopin, Haydn, Małecki

22 niedziela
18:00 Koncert w wykonaniu Katarzyny Guszty – fortepian i Ewy Thomas – śpiew

29 niedziela
18:00 Koncert Kameralny w wykonaniu studentów Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie

Copyright © 2012 DŚT Warszawa. All Rights Reserved