dśt-logo-kolory-01-removebg-preview

23 Niedziela zw. – 10.09.2023

  1. W najbliższy czwartek (14.09) przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego.Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00. Po Mszy św. zapraszamy do wysłuchania koncertu utworów wielogłosowych w wykonaniu chóru Gaudete in Domino pod dyrekcją Doroty Dąbrowskiej.

 

W programie koncertu:

Jesu Rex admirabilis (G. P. Palestrina)

Pana ja wzywać będę (M. Gomułka)

Krzyżu święty i chwalebny (Kancjonał zamojski)

Crucifixus (A. Lotti)

Vexilla Regis (A. Bruckner)

The spheres (O. Gjeilo)

Velum Templi (D. Kusz)

 

  1. Akademia Ikony zaprasza na warsztaty pisania ikon: kurs roczny wstępny
    i trzyletni. Zajęcia od października do czerwca raz w tygodniu oraz paca w domu. Po otrzymaniu zgłoszenia na adres: akademiaikony@gmail.com, wysyłamy termin rozmowy wstępnej, na której ustalamy grupę. Więcej na: www.akademiaikony.pl

 

  1. Spotkanie grupy medytacji chrześcijańskiej – w środy (w prawej nawie)
    o godz. 18.00.

 

  1. 4. Ogłoszenia kulturalne:

 

W dzieisjszą niedzielę (10.09) o godz. 18.00 zapraszamy na koncert ukraińskiego zespołu „Vilni”. To grupa niezwykłych studentek z Ukrainy, które
w obliczu wojny znalazły schronienie w sercu Warszawy. Przeplatając swoje zdolności jako dyrygentki, wokalistki i instrumentalistki, postanowiły wspólnie tworzyć i dzielić się pięknem ukraińskiej muzyki.

 

W przyszłą niedzielę (17.09) o godz. 15.30 nasza schola Cantus Środowisk Twórczychzaprasza na spotkanie osoby (w wieku 20-45 lat), które chciałyby śpiewać w scholii. Cantus Laudabilis śpiewa w czasie niedzielnej Mszy św.
o godz. 17.00.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka dla celów statystycznych; prawdopodobnie nie masz nic przeciwko temu, ale pamiętaj, że zawsze możesz wyłączyć pliki cookies, korzystając z ustawień przeglądarki.