dśt-logo-kolory-01-removebg-preview

3 Niedziela Wielkiego Postu – 03.03.2024

  1. W dzisiejszą niedzielę (03.03) przypada 17. rocznica nominacji Księdza Kardynała Kazimierza Nycza na stolicę metropolitalną w Warszawie. Pamiętajmy w modlitwie o naszym Biskupie.

 

  1. Rekolekcje wielkopostne w naszym Duszpasterstwie odbędą się w dniach 25-27 marca (od poniedziałku do środy Wielkiego Tygodnia). O godz. 18.00 – Msza św. rekolekcyjna; po Mszy św. katechezy wielkopostne głosić będzie biblistka – dr hab. Barbara Strzałkowska, profesor UKSW.

 

  1. W najbliższą środę (06.03) o godz. 18.00 – jak co tydzień – odbędzie się modlitwa medytacyjna (wejście do prawej nawy). Po niej – spotkanie przy stole i okazja do poznania się i rozmowy.

 

  1. Zapraszamy na próby scholii przygotowującej śpiewy na Triduum Paschalne. Próby odbywać się będą w soboty (od 09.03) o godz. 18.00 w lewej nawie kościoła.

 

  1. W przyszłą niedzielę (10.03) o godz. 18.00 zapraszamy na kameralny koncert wielkopostny „Carmina Dolorosa”. Kompozycje – Katarzyna Brochocka, fortepian – Agnieszka Przemyk-Bryła, bas – Tomasz Raff, kontrabas – Karol Kowal, lektor – Antoni Galicki.

 

Ta strona wykorzystuje ciasteczka dla celów statystycznych; prawdopodobnie nie masz nic przeciwko temu, ale pamiętaj, że zawsze możesz wyłączyć pliki cookies, korzystając z ustawień przeglądarki.