dśt-logo-kolory-01-removebg-preview

3 Niedziela Wielkiego Postu – 12.03.2023

1. Z okazji 10 rocznicy wyboru papieża Franciszka, w jutrzejszy poniedziałek (13.03) o godz. 18:00 w Świątyni Opatrzności Bożej odbędzie się uroczysta Msza święta z udziałem Episkopatu Polski. Liturgii przewodniczył będzie abp Salvatore Pennacchio, kończący posługę Nuncjusza Apostolskiego w Polsce.

2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w naszym kościele  w piątki o godz. 17.30

 

3. Rekolekcje wielkopostne w naszym Duszpasterstwie odbędą się w dniach 30.03 – 01.04  (od czwartku do soboty przed Niedzielą Palmową) o godz. 18.00. Rekolekcje głosić będzie ks. dr Andrzej Persidok.

 

4. W lewej nawie można jeszcze w dzisiejszą niedzielę obejrzeć obrazy ukraińskiego artysty Anatola Rudnickiego, absolwenta Szkoły Malarskiej w Buczaczu, College of Arts w Wyżnicy na Bukowinie oraz Lwowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Malarstwem zajmuje się zawodowo od 1997 r., a jego obrazy znajdują się w prywatnych zbiorach na Ukrainie, w Polsce, Rosji, Niemczech, Uzbekistanie i Stanach Zjednoczonych. 

 

5. Dziś (12.03) o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Kameralny – Koncert studentów klas fletu Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. 

 

Ta strona wykorzystuje ciasteczka dla celów statystycznych; prawdopodobnie nie masz nic przeciwko temu, ale pamiętaj, że zawsze możesz wyłączyć pliki cookies, korzystając z ustawień przeglądarki.