dśt-logo-kolory-01-removebg-preview

33 Niedziela zw. – 19.11.2023

  1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Ubogich.
    W tym roku jego hasłem jest werset z Księgi Tobiasza: „Nie odwracaj twarzy od żadnego biedaka”. Są dziś z nami wolontariusze ze Wspólnoty Sant’Egidio, by podzielić się z nami swoim doświadczeniem wspólnoty z ubogimi.

 

  1. Ogłoszenia kulturalne:

 

  • W dzisiejszą niedzielę (19.11) o godz. 18.00 zapraszamy na koncert „Artyści dla pokoju”. W programie koncertu znajdą się utwory kameralne klasycznych kompozytorów polskich, ukraińskich, chińskich i japońskich, wykonywane przez artystów pochodzących z tych krajów.

 

  • W przyszłą niedzielę (26.11) o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z Januszem Rosikoniem, artystą-fotografikiem, współautorem (wraz z Grzegorzm Górnym) książki „Maryja. Biografia” – bogato ilustrowanej opowieści o ziemskim życiu Matki Bożej. Autorzy odwiedzają Ziemię Świętą, Egipt, Turcję, Grecję, spotykając się z historykami, biblistami i archeologami biblijnymi, odtwarzając przebieg życia Miriam z Nazaretu
    i rekonstruując wydarzenia sprzed dwóch tysięcy lat.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka dla celów statystycznych; prawdopodobnie nie masz nic przeciwko temu, ale pamiętaj, że zawsze możesz wyłączyć pliki cookies, korzystając z ustawień przeglądarki.