dśt-logo-kolory-01-removebg-preview

4 Niedziela Wielkiego Postu – 10.03.2024

  1. Rekolekcje wielkopostne w naszym Duszpasterstwie odbędą się w dniach 25-27 marca (od poniedziałku do środy Wielkiego Tygodnia). O godz. 18.00 – Msza św. rekolekcyjna; po Mszy św. katechezy wielkopostne głosić będzie biblistka – dr hab. Barbara Strzałkowska, profesor UKSW.

 

  1. Od dwóch lat odbywają się w naszym kościele spotkania młodych twórców. To okazja do wspólnej modlitwy, rozmowy, dzielenia się życiem. Wspólnotę tworzą głównie młodzi aktorzy i muzycy, ale zaproszeni są także inni twórcy. Spotkania odbywają się w środy o 20.30 w lewej nawie naszego kościoła. Chętni proszeni są o kontakt z ks. Grzegorzem.

 

  1. W środy o godz. 18.00 odbywa się spotkanie grupy medytacyjnej (wejście z zewnątrz do prawej nawy). O godz. 19.00 natomiast ma miejsce modlitwa medytacyjna młodych.
  1. Zapraszamy na próby scholii przygotowującej śpiewy na Triduum Paschalne. Próby odbywają się w soboty o godz. 18.00 w lewej nawie kościoła.                   
  1. Ogoszenia kulturalne:

 

  • W dzisiejszą niedzielę (10.03) o godz. 18.00 zapraszamy na kameralny koncert wielkopostny „Carmina Dolorosa”. Kompozycje – Katarzyna Brochocka, fortepian – Agnieszka Przemyk-Bryła, bas – Tomasz Raff, kontrabas – Karol Kowal, lektor – Antoni Galicki.
  • W przyszłą niedzielę (17.03) o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Kameralny. W programie: Joseph Haydn – „Siedem ostatnich słów Chrystusa na krzyżu”w wykonaniu Collegium Musicum Sanctae Caeciliae.

 

Ta strona wykorzystuje ciasteczka dla celów statystycznych; prawdopodobnie nie masz nic przeciwko temu, ale pamiętaj, że zawsze możesz wyłączyć pliki cookies, korzystając z ustawień przeglądarki.