dśt-logo-kolory-01-removebg-preview

5 Niedziela Wielkiego Postu – 17.03.2024

  1. Rekolekcje wielkopostne w naszym Duszpasterstwie odbędą się w dniach 25-27 marca (od poniedziałku do środy Wielkiego Tygodnia). O godz. 18.00 – Msza św. rekolekcyjna; po Mszy św. katechezy wielkopostne głosić będzie biblistka – dr hab. Barbara Strzałkowska, profesor UKSW.
  1. W środy o godz. 18.00 odbywa się spotkanie grupy medytacyjnej (wejście z zewnątrz do prawej nawy). O godz. 19.00 natomiast ma miejsce modlitwa medytacyjna młodych.

  1. Zapraszamy na próby scholii przygotowującej śpiewy na Triduum Paschalne. Próby odbywają się w soboty o godz. 18.00 w lewej nawie kościoła.

  1. Ogoszenia kulturalne:

  • W dzisiejszą niedzielę (17.03) o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Kameralny. W programie: Joseph Haydn – „Siedem ostatnich słów Chrystusa na krzyżu” w wykonaniu Collegium Musicum Sanctae Caeciliae.

  • W przyszłą niedzielę (24.03) o godz. 12.00 zapraszamy do Teatru Narodowego na kolejny charytatywny Ostry Dyżur Poetycki
    z honorowym udziałem aktorów dobrodziejów.

  • Również w przyszłą niedzielę (24.03) o godz. 18.00 zapraszamy na oratorium Stabat Mater G.B. Pergolesiego. Wystąpią: Justyna Stępień-Grozdew – sopran, Aneta Skarżyński – mezzosopran, Ewa Pelwecka – fortepian.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka dla celów statystycznych; prawdopodobnie nie masz nic przeciwko temu, ale pamiętaj, że zawsze możesz wyłączyć pliki cookies, korzystając z ustawień przeglądarki.