dśt-logo-kolory-01-removebg-preview

6 Niedziela zw. – 11.02.2024

  1. W najbliższą środę (14.02) przypada Popielec. Rozpoczynamy Wielki Post, czyli trwający 40 dni okres przygotowania do Paschy. Msza święta z pokutnym obrzędem posypania głów popiołem
    o godz. 17.00. W tym dniu obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, a wiernych od 18. do 60. roku życia także post ścisły.
  2. W pierwszy piątek Wielkiego Postu (16.02) przeżywać będziemy „Dzień modlitwy i solidarności z Osobami Skrzywdzonymi wykorzystaniem seksualnym”. W naszym kościele w tej intencji modlić się będziemy w czasie Drogi Krzyżowej o godz. 17.30.
  1. W przyszłą niedzielę (18.02) o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Kameralny. Wystąpią: Andrzej Kacperczyk – skrzypce i Krystyna Głowacka-Kacperczyk – fortepian. W programie utwory Wolfganga Amadeusza Mozarta, Fritza Kreislera, Manuela de Falla, Pablo de Sarasate’a.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka dla celów statystycznych; prawdopodobnie nie masz nic przeciwko temu, ale pamiętaj, że zawsze możesz wyłączyć pliki cookies, korzystając z ustawień przeglądarki.