dśt-logo-kolory-01-removebg-preview

Niedziela Trójcy Świętej – 04.06.2023

 1. Kościół w Polsce obchodzi dziś XVI Święto Dziękczynienia, pod hasłem: „Dziękujemy za czyniących pokój”. Uroczystości odbywają się w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie. Zbierane są też ofiary na dokończenie budowy świątyni.

 

 1. W przyszłą niedzielę (11.06) gościć będziemy ks. Jacka Krzemienia
  i wolontariuszy z katolickiej wspólnoty „Chleb Życia”. Prowadzona przez s. Małgorzatę Chmielewską wspólnota gromadzi osoby, mieszkające z najsłabszymi, chorymi, z osobami w kryzysie bezdomności i z niepełnosprawnością. Wspólnota prowadzi wiele domów w Polsce, a ostatnio w Warszawie otworzyła nowy, największy w Europie, dom dla chorych bezdomnych. 
 2. W najbliższy czwartek (08.06) wypada Boże Ciało. W związku z centralną procesją nie będzie w naszym kościele Mszy św. o godz. 10.30. Zapraszamy o godz. 13.00 i 17.00.
 3. Wydarzenia kulturalne:
 • W dzisiejszą niedzielę (04.06) o godz. 18.00 zapraszamy
  na Wieczór Kameralny „Przed debiutem w Carnegie Hall”. Wystąpią: Lenka Maciąg – skrzypce, Gabriel Maciąg – skrzypce. Współudział: Paweł Radziński – skrzypce, Janusz Grzelązka – fortepian. W programie koncertu: Vivaldi, Paganini, Mozart, Beethoven.

 

 • W przyszłą niedzielę (11.06) o godz. 18.00 zapraszamy wraz
  z wydawnistwem „Więź” na spotkanie i dyskusję wokół najnowszej książki ks. Andrzeja Draguły „Syn marnotrawny. Biografia ocalenia.” Autor zaskakuje czytelnika wielością interpretacji jednej z najbardziej znanych przypowieści Jezusa. Jak zatem rozumieć przypowieść o synu marnotrawnym?
  Andrzeja Dragułę zapyta o to Sebastian Duda.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka dla celów statystycznych; prawdopodobnie nie masz nic przeciwko temu, ale pamiętaj, że zawsze możesz wyłączyć pliki cookies, korzystając z ustawień przeglądarki.