dśt-logo-kolory-01-removebg-preview

SZALONE DNI MUZYKI – Niebo nad Hiszpanią – 24.09.2023 g. 18.00

Tytuł:
Niebo nad Hiszpanią. Darmowy koncert na festiwalu Szalone Dni Muzyki
 
Data: 
24 września, godz. 18:00
 
Treść wydarzenia:
 
Światowej sławy pianista Luis Fernando Pérez wystąpi w Kościele Środowisk Twórczych podczas festiwalu Szalone Dni Muzyki! Koncert #NieboNadHiszpanią jest darmowy. Zapraszamy!
 
koncert nr 49
24 września, niedziela, godz. 18:00
wstęp wolny
 
program dostępny na stronie: 
 
________________
Luis Fernando Pérez
Ceniony za wirtuozerię, barwną grę i wspaniały kontakt z publicznością. Według dziennika Le Monde uosabia „Renesans hiszpańskiego fortepianu”. Chwalony przez krytyków na całym świecie jest laureatem licznych nagród. Jego specjalnością jest muzyka hiszpańska, w szczególności utwory Federica Mompou, które miał niezwykłą okazję studiować pod okiem Carme Bravo, wdowy po kompozytorze. Swój kunszt doskonalił także na kursach mistrzowskich prowadzonych przez Leona Fleishera, Andrása Schiffa, Menahema Presslera i Fou Ts’onga. Ma na koncie współpracę z licznymi orkiestrami. Występuje również jako kameralista na wielu scenach w Europie i na świecie.
 

WSPÓLNA RADOŚĆ TORY 2022

Powitanie ks. Grzegorz Michalczyk, duszpasterz środowisk twórczych, wiceprzewodniczący Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów Simchat Tora: wspólna radość Stanisław Krajewski, żydowski współprzewodniczący PRChŻ Zbigniew Nosowski, chrześcijański

Czytaj więcej »

Ta strona wykorzystuje ciasteczka dla celów statystycznych; prawdopodobnie nie masz nic przeciwko temu, ale pamiętaj, że zawsze możesz wyłączyć pliki cookies, korzystając z ustawień przeglądarki.